סדנאות והרצאות 

הרצאות וסדנאות למגוון רחב של קהלים, אוכלוסיות ומגזרים, תוך התאמה וחיבור לאופי האוכלוסייה. הפעילות מתאימה ומותאמת הן לאוכלוסיה מסורתית והן לקהלים חילוניים.    

  

חשיפת סיפורי האישי הינו שליחות שנמסרה לי כדי שאוכל לסייע לאנשים רבים ככל האפשר.  היום אני יודעת שהשליחות שלי היא להשמיע את קולי, להביא את הרגש הקיים בי בעוצמה עבורך.
 

בין הערכים המובילים אותי: תקשורת ישירה בלתי אמצעית, שיח פנים מול פנים, שיתוף ברגשות, כנות, פתיחות, ישירות, דיבור מהלב, כל אלה מביאים לקיום חיים בעלי משמעות. לייסוד מערכות יחסים עם עצמינו ועם אנשים הסובבים את עולמינו במעגלי החיים השונים.        

אני מספרת את סיפורי האישי, את עברי. אני מתייחסת ליתמות מאב בגיל 26 חודשים, במלחמת יום כיפור, ומשוחחת בגובה העיניים על פגיעה מינית שחוויתי לאורך 7 שנים מבן זוגה של אמי.

 

חשיפת סיפורי מהווה הוכחה שגם במצבי חיים בלתי הגיוניים, ובלתי נתפסים, ניתן לאסוף כוחות ולקיים חיים מלאים, שיש בהם נתינה ורצון לעזור לאחרים שעברו חוויות ואירועים דומים, או אחרים.  

   
אני מזמינה אותכם להצטרף אלי למסע של חיי, "מורידה משא בשביל המסע". אני מזמינה אותכם להגיע באהבה, לשמוע ולחוות הרצאה על העצמת האני, לגלות את העוצמה הטמונה בכם, כי זה אפשרי.

להזמנת הרצאה וסדנא

שנים שחיפשתי את האיזון בין הרגש לשכל. הרצון לחפש את המשמעות לקיומי לא נתן לי מנוחה. היה נתק בתוכי שניהל את הבחירות שלי. מהיום שהייתי ילדה והפכתי נערה רציתי להשמיע את קולי, את קול הזעקה. 


"הקשיבי לרגש העולה מתוכך
הקשיבי לרגש שאת רוצה לתת..."


בשיח פתוח וחושפני, מלווה בריקודים, הקראת שירים פרי עטי והתנסות במיני סדנה עם תובנות וטיפים מהתהליכים, שעברתי עם עצמי.  
אגיש לכם את סיפור חיי מהיום בו נפל אבי במלחמת יום כיפור.