• שרוני

מאבדת נשימה

ואת מרגישה שאת נכנסת לתוך סחרחרה, שאת נשאבת ללא הכרה, שהקריסה הזו תהיה לא קלה,והבכי יוצא בעוצמה, הוא נשמע כמו של חיה פצועה, מדממת, כואבת, דואבת את מהותה.את חוסר היכולת לנשום, את חוסר האונים על חייך. ואת לא מבינה, באמת שאת לא, למה זה עדיין קורה, למה את שואלת, אין לך באמת תשובה ברורה,איך יכולה להיות, הרי נלקחו ממך 47 שנה, ועכשיו את נאלצת ללמוד ללכת מחדש.ובזמנים הללו את ממש לא רוצה, שכולם יילכו לעזאזל את חושבת, אל תצפו ממני לשום דבר,

את זועקת, תעזבו אותי, תנו לי ללכת, לא רוצה שליטה על חיי, לא רוצה לחזור לעבוד, לא רוצה לעשות מה שמצפים ממני, עשיתי 47 שנה אז עכשיו די.

רוצה את הקצב שלי, רוצה את הזמן שלי, רוצה לנשום בדרך שלי, כי גם כך אני בקושי נושמת, בקושי מצליחה להחזיק את הראש מעל המים וכל פעם שקצת מצליחה אז יש שחושבים הנה בואו נמשוך עוד קצת את החבל כי שרוני חזקה אז יאללה בואו ננסה. אז לא, לא רוצה להיות חזקה, לא רוצה לחיות בעוצמה, רוצה להיות אני, הבסיס האמיתי שלי,המהות שלי, הארד קור שלי, כל כך הרבה זמן לקח לי למצוא אותו, אז יאללה תניחו לי ודי. רוצה לחיות מתוך רגש בכל תחום בחיי, לא מאמינה בהפרדות, לא מאמינה שניתן לחיות אחרת, מי שבוחר בזה תפדל, לא אני, לא רוצה לחיות כך, זו לא אני,

זו מישהי אחרת שהיתה מנותקת, כל כך הרבה אנשים מנותקים מעצמם, ואני, אני כבר לא כך מזמן.

אני רוצה לחיות, אני בועטת במוסכמות, אני רוצה לשאוג ומי שלא מתאים לו שיתחפף לי מחיי, אני יוצרת את עצמי מחדש, אני כותבת טקסטים, שירים, קטעי סיפור מחיי שיהיו לרומאן, חלקם מזעזעים, חלקם כואבים, חלקם מעצבנים, חלקם זועקים מחאה, חלקם שירי אהבה שאין לי מושג אם תתממש אי פעם, אבל גם זו אני, רומנטיקנית חסרת תקנה, חולמת בהקיץ, על אהבה, על זוגיות חדשה, על ילדים שאני עוד רוצה, כן למי שמרים גבה, שירים אותה יותר גבוה, אלו הם חיי, שייכים לי ולא לאף אחת אחרת. אני מוציאה לאור את עברי, מי שחושב שגילוי עריות צריך לשמור בסוד, שייחשב מסלול מחדש, או שישתוק בעצמו. מי שלא מבין מה זה עושה לחיי הקורבן, לחיי הנפגעת, שייקרא קצת כאן ועוד קצת חומר, שישאל אנשי טיפול בתחום, עד כמה זה משנה את חיי האדם, מכל תחום הפגיעה המינית,עד כמה החיבור לחיים נעלם, עד כמה הנתק בתוכך מנהל אותך לאורך שנים, עד כמה את פשוט לא את, עד כמה שנים התנהלת כמו מישהי אחרת. ועכשיו כשאת יוצאת אל האור זה מפריע לאנשים, יופי אז אני מסתבר הגעתי לעולם כדי להפריע לכולם, כדי לזעוק לעולם די לגילוי עריות. מי שרוצה שקט שילך לשבת על אי בודד, אולי זה יעזור לו. פעם היה לי משפט קבוע, כשהייתי במצבים מסוימים עונה קצת בצחוק, מהול ברצינות, כי לא באמת הייתי אני, לא הייתי משוחררת: "אני כאן כדי להפריע, כך הייתי עונה". מסתבר שמאחורי המשפט הזה הסתתרה אמת לא קטנה.

וכן אני כאן כדי להפריע, להפריע למנוחה של כל מי שחושב שגילוי עריות זו עוד פגיעה מינית, חלילה אני לא מזלזלת, כולן כואבות, אז תאמרו לי למה את זו משתיקים, למה אותה מטאטאים מתחת לשטיח, חשבתם על זה, ברור שלא למה שתחשבו, כי כמעט ולא מדברים על כך, זה אסור, זה מושתק, כמעט בכל מקום אפשרי.

לפעמים אני חושבת אולי אעלם מכאן ואז יהיה יותר קל לכמה אנשים שמצפים, אז תשמעו משהו נחמד: "ציפיות יש בכריות ולא מאנשים, ממש לא, בטח לא ממי שעברה גילוי עריות ושגופה ונפשה נלקחו ממנה כשהיתה קטנה".

0 צפיות